Opinie naszych klientów

annyjagiellonki

ul. Anny Jagiellonki

Pani Krystyna

Moja rodzina przeżyła bardzo trudne chwile, a zaczęło się od problemów finansowych mojej firmy. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku, wzięłam kredyt na zakup urządzeń, które miały zwiększyć atrakcyjność firmy na rynku. Przewidywałam szybką spłatę pożyczki, ponieważ byliśmy w trakcie dużego zlecenia. Niestety, nie otrzymałam takiej kwoty na jaką umawiałam się ze zleceniodawcą. W między czasie, mąż miał wypadek, załamałam się. Musiałam więcej czasu poświęcić córeczce i mężowi, praca odeszła na bok. Niestety, w banku nie mieli dla nas taryfy ulgowej, zaległości trzeba było spłacać. Sytuacja stawała się co raz bardziej napięta. Szukając rozwiązania, trafiłam na informacje o skupie mieszkań. Razem z mężem postanowiliśmy sprzedać mieszkanie po teściach. Wybraliśmy ofertę Państwa firmy, ponieważ zaoferowaliście nam najlepszą cenę. Jesteśmy już na prostej i w dużej mierze zawdzięczamy to właśnie Państwa ekspertom. Dziękuję za fachowe porady i wsparcie. Jesteśmy zadowoleni z wyboru firmy ZaMieszkanie.pl, szczerze polecam ich usługi, mają bardzo konkretne i rzeczowe podejście do sprawy.

ul.JanaBrzechwy

ul. Jana Brzechwy

Pan Jakub

Nigdy nie byłem przekonany do korzystania z firm oferujących pomoc przy sprzedaży nieruchomości, dlatego początkowo sam próbowałem się tym zająć. Wydawało mi się, że sprzedaż domu, jeszcze w tak atrakcyjnej lokalizacji – pod Krakowem, nie będzie niczym trudnym i szybko się z tym uporam. Okazało się jednak, że po kilkunastu rozmowach z potencjalnymi klientami, którzy składali mocno zaniżone oferty kupna, bądź w ogóle nie stawiali się na spotkanie, po kilkudziesięciu ogłoszeniach, na różnych portalach, o sprzedaży domu i po zmarnowaniu wielu godzin na bezskuteczne poszukiwania poważnego kupca straciłem całkowicie wiarę, w to, że sprzedam ten dom. Na szczęście znajomy polecił mi firmę ZaMieszkanie.pl, zadzwoniłem i już tego samego dnia spotkałem się z bardzo konkretnym przedstawicielem firmy, który wycenił mój dom. Cena była przystępna, a firma dawała gwarancję zapłaty gotówką. Nie wahałem się dłużej i już po kilku dniach, od pierwszego spotkania z agentem, otrzymałem pieniądze za swój dom, w gotówce prosto do ręki. Jestem zadowolony z usług firmy ZaMieszkanie.pl i będę polecał ją swoim znajomym.

ul.KrolowejBony

ul. Królowej Bony

Pan Robert

Rekomenduję firmę ZaMieszkanie.pl wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje mieszkanie zlokalizowane w Krakowie. Jest to chyba jedyna firma, która tak fachowo i sprawnie zajmuje się skupem mieszkań z Krakowa. Nie powiem, bo na początku obawiałem się skorzystać z tej formy sprzedaży, ponieważ nie znam się na formalnościach i bałem się oszustów. Potrzebowałem jak najszybciej pieniędzy ze sprzedaży mieszkania, bo dostałem ciekawą propozycję pracy za granicą i musiałem mieć zapas pieniędzy na start. Na szczęście odważyłem się i nie żałuje, bo nie zawiodłem się i dzisiaj należę do grona ich zadowolonych klientów. Wysłałem do nich formularz zgłoszeniowy i niemal od razu oddzwonił sympatyczny i konkretny agent, który umówił się ze mną na wycenę, zaakceptowałem propozycję i podpisaliśmy umowę u notariusza, pieniądze dostałem gotówką do ręki. Nic prostszego! Agent odpowiadał na wszystkie moje pytania, informował o tym co należy zrobić na danym etapie transakcji, czułem, że powierzyłem moja sprawę ekspertom, dlatego spokojnie, bez stresu i nerwów udało mi się sprzedać mieszkanie.

ul.Krzeslawicka

ul. Krzesławicka

Pan Rafał

Ja skorzystałem z usług firmy ZaMieszkanie.pl, ponieważ chcieliśmy z żoną wymienić mieszkanie na większe, tylko nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać. Na forum internetowym przeczytałem wiele pozytywnych opinii o tej krakowskiej firmie. Teraz sam chętnie polecam, bo działają w niej profesjonaliści. Byłem pozytywnie zaskoczony tempem całej procedury, bo od chwili zgłoszenia do przeprowadzki minęło kilka dni. Firma zaproponowała nam bardzo szeroki wachlarz mieszkań na zamianę, upatrzyliśmy sobie szczególnie jedno, o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń i w świetnej lokalizacji. Właściciele mieszkania -starsze małżeństwo zgodzili się na zamianę swojego mieszkania z dopłatą od nas i od kilku miesięcy cieszymy się naszym nowym gniazdkiem. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mam do czynienia z poważną firmą, z rozmowy wynikało, że bardzo dobrze znają się na tym co robią. Jeżeli chodzi formalności to oni się wszystkim zajmują, naszym zadaniem było tylko wybrać nowe mieszkanie. Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuję ZaMieszkanie.pl za pomoc w realizacji naszego marzenia.

ul.Kwartowa

ul. Kwartowa

Pani Julia

Nasza historia wyglądała tak, że mieliśmy z mężem działkę budowlaną w Wieliczce, którą bardzo chcieliśmy sprzedać, ponieważ nie planowaliśmy z niej korzystać, a pojawiła się okazja na dobrą inwestycję. Potrzebowaliśmy szybko spieniężyć działkę. Nie mieliśmy czasu na samodzielne zajmowanie się poszukiwaniem klientów, dodawanie ogłoszeń, zajmowanie się całą procedurą i dopełnienie formalności. Z pomocą przyszła nam firma ZaMieszkanie.pl, ofertę firmy znalazłam w lokalnej gazecie. Później okazało się, że moja znajoma też korzystała z ich usług przy sprzedaży gruntu rolnego i również była zadowolona . Przyjechali, obejrzeli działkę, zaproponowali cenę za wykup – była korzystna, więc się zgodziliśmy. Wszystkim się zajęli, nie musiałam się niczym martwić, umowę podpisaliśmy u notariusza i od razu dostałam pieniądze. To jest profesjonalne podejście, wiedzieli że zależało nam na czasie i zrobili wszystko, żeby przyśpieszyć wszelkie formalności. Polecam wszystkim, dla których liczy się czas, transakcja przebiegła bez zarzutów, firmie zależy na satysfakcji klienta. Jestem zadowolona w 100%.

ul.Radzikowskiego

ul. Radzikowskiego

Pani Anna

Firmę ZaMieszkanie.pl polecił mi mój dobry znajomy, gdy dowiedział się o moich ogromnych problemach finansowych. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo oni pomogli rozwiązać moje problemy, pokazali mi wyjście z tego zamkniętego koła. Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji rodzinnej i finansowej, czułam się przytłoczona i bałam się samodzielnie podejmować jakiekolwiek decyzje, żeby znów nie narobić sobie problemów, bo jak się okazało jedna nieprzemyślana decyzja zaważyła na całym moim życiu, a moje mieszkanie zajął komornik. Zadzwoniłam do firmy ZaMieszkanie.pl i umówiłam się na bezpłatne spotkanie, agenci byli bardzo mili, wytłumaczyli mi jak wygląda moja sytuacja i jakie mam możliwości, na wszystkie moje pytania odpowiadali cierpliwie i rzeczowo. Sprawa stała się dla mnie bardziej klarowna i przede wszystkim zobaczyłam z niej wyjście. Mówią, że co nas nie zabija to nas wzmocni, u mnie tak się stało, cieszę się życiem, mam dach nad głową i kochającą rodzinę – czego chcieć więcej. Dziękuję Wam na nieocenioną pomoc, polecam Waszą firmę wszystkim znajdującym się w podobnej do mojej sytuacji.

ul.Wyslouchow

ul. Wysłouchów

Pan Janusz

Odziedziczyłem dość rozległe grunty rolne pod Krakowem, które leżały odłogiem, ponieważ nie zamierzałem zajmować się ich uprawą. Nigdy nie miałem do czynienia z rolnictwem, nie wiedziałem jak i komu wydzierżawić pole, dlatego stwierdziłem, że najlepszym wyjściem będzie sprzedaż tego terenu. Nie chciałem korzystać z usług pośredników, dlatego wybrałem opcję sprzedaży gruntu rolnego firmie ZaMieszkanie.pl, którą polecili mi internauci. Wszystko przebiegło pomyślnie, agent zajął się wszystkimi dokumentami, bardzo konkretny gość, wyjaśnił co i jak. Byłem zaskoczony, że to takie szybkie i proste. Najpierw wycena gruntu zależna przede wszystkim od powierzchni i lokalizacji, moja akceptacja, podpisanie umowy u notariusza i gotówka do ręki -co mnie najbardziej ucieszyło. W końcu udało się spieniężyć grunty i teraz naprawdę odczuwam, że jestem spadkobiercą. Polecam, firma godna zaufania, działają szybko sprawnie i profesjonalnie. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to nie dla Ciebie, zadzwoń do nich, bo potrafią świetnie doradzić i może akurat będą mieli interesującą propozycję.