Jak sprzedać mieszkanie zadłużone

Jak sprzedać mieszkanie zadłużone

Masz długi? Nie możesz już spłacać rat kredytu? Komornik zajął ci mieszkanie? Co jeszcze musi się stać abyś w końcu zaczął działać? Czasem okazuje się, że myślenie nad tym jak sprzedać mieszkanie zadłużone może i jest ostatecznością, ale jest i szansą. To jedyna możliwość aby raz na zawsze wyjścia z problemu, raz na zawsze zamknięcia rozdziału życia „długi”. Czy tak naprawdę jest to odległa perspektywa, która nas to nie dotyczy?

Jak sprzedać mieszkanie zadłużone – również zajęte przez komornika?

W dzisiejszych czasach bardzo szybko, niezależnie od nas samych możemy popaść w problemy finansowe. Problemy te biorą się nie tylko z naszej niewiedzy. Częściej z chęci życia ponad stan. Każdy z nas marzy o swoim własnym mieszkaniu, samochodzie lub dobrej zabawie. W związku z tym bardzo często sięgamy po najprostsze rozwiązania – kredyt, pożyczka w parabankach. Dla większości ludzi, pożyczka jest dobrym rozwiązaniem. Trzeba jednak z tym uważać.

Niemniej jednak dla ludzi, których sytuacja finansowa nie jest do końca jasna, zapożyczanie się może oznaczać jeszcze większe problemy. Nie spłacenie kilku rat pożyczki lub nieopłacanie czynszu za mieszkanie może być wstępem do najgorszego. Pożyczkodawca jak i spółdzielnia złożą pozew do sądu, a następnie zlecą odzyskanie pieniędzy komornikowi. Zagrożone są wszystkie własności, które posiadamy m.in. mieszkanie, dom czy działki oraz wszelkiego rodzaju ruchomości.

Wiele osób w takiej sytuacji zastanawia się, czy w przypadku zajęcie nieruchomości przez komornicka można sprzedać takie mieszkanie? jak sprzedać mieszkanie zadłużone? Nie zawsze jest to możliwe – dlatego takie sprawy lepiej załatwiać od razu i nie zwlekać z nimi! Nie mając pojęcia jak sobie poradzić z taką sytuacją najlepiej skontaktować się z firmą, która zajmuje się takimi sytuacjami. Taka Firma może spłacić Twoje zadłużenie w zamian za przeniesienie na nią własności do mieszkania, domu lub działki. Oczywiście dłużnik oprócz spłaty zadłużenia, otrzymuje pozostałą część wartości swojej nieruchomości.

Jak sprzedać mieszkanie zadłużone…

Część tych firm pomaga w znalezieniu nowego lokalu, przeprowadzeniu się do niego, jego urządzeniu – mówiąc krótko rozpoczęciu nowe życie. Załatwią wszystkie formalności w urzędach, u komornika i w spółdzielniach. Już nie musisz się martwić i zastanawiać „jak sprzedać mieszkanie zadłużone”. Dzięki takiej firmie można pozbyć się długu w bardzo szybki sposób.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *