Skup działek budowlanych

Proponujemy Państwu skup działek budowlanych w konkurencyjnych cenach.

skup działek budowlanych

Nasza oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą jak najszybciej spieniężyć swoją działkę budowlaną. Gwarantujemy szybki czas realizacji transakcji i pomoc w przejściu przez niezbędne formalności podczas wszystkich etapów sprzedaży.

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa jeśli:
● chcecie sprzedać działkę budowlaną zlokalizowaną w Krakowie lub jego okolicach
● działka, którą posiadacie ma minimalną powierzchnię 20 Ar
● zgadzacie się Państwo na cenę do 80% wartości rynkowej nieruchomości

Skoro Państwa działka budowlana spełnia wyżej wymienione warunku warto skorzystać z naszej oferty na jej wykup. Agenci z ZaMieszkanie.pl sprawnie i rzeczowo zajmą się całą transakcją. Jeśli będziecie mieli Państwo pytania odnośnie skupu działki, to chętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najkorzystniejszej opcji.

Skup działek budowlanych Kraków

Firma Zamieszkanie.pl rozwija się co raz szybciej i ma w swoim dorobku wielu zadowolonych klientów. Również i tych, którym zaoferowaliśmy skup działek budowlanych. Przedmiotem naszego zainteresowania są działki o stabilnej sytuacji prawnej i te z zadłużeniami i zajęciami komorniczymi.

Etapy transakcji:
1) Zgłoszenie przez Państwa informacji o chęci sprzedaży działki budowlanej
2) Wycena działki, zależna między innymi od jej lokalizacji czy stanu prawnego
3) Akceptacja ceny działki, jaką Państwu zaproponowaliśmy
4) Podpisanie, przez Państwa, umowy sprzedaży u notariusza
5) Wypłata gotówki do ręki lub przelewem na konto bankowe

Sprzedaż działki budowlanej wymaga wielu godzin pracy spędzonych na pisaniu tekstów ogłoszeń i dodawaniu ich do bazy na stronach internetowych. Jest to bardzo pracochłonne zajęcie, a kupiec nie zawsze trafia się tak szybko jakbyśmy tego chcieli. Jeśli chcecie Państwo szybko sprzedać działkę, pewnej i wypłacalnej firmie to dobrze trafiliście. Specjalizujemy się w szybkich transakcjach, które są bardzo rzetelnie prowadzone przez naszych przedstawicieli.

Skup działek budowlanych Kraków

Dzięki nam:
● nie muszą Państwo wielokrotnie pokazywać działki potencjalnym klientom. Nam wystarczy raz pokazać teren i do 24 godzin podajemy proponowaną cenę za wykup działki
● nie muszą Państwo znać się na przepisach, bo my doskonale orientujemy się w formalnościach związanych z wykupem działki
● na wszystkie ewentualne pytania dotyczące Państwa działki odpowiemy na bieżąco, jest to usługa bezpłatna
● transakcję przeprowadzamy możliwie jak najszybciej, a gotówkę wręczamy Państwu już nawet zaraz po podpisaniu aktu notarialnego.

Kontaktując się z naszą firmą, która między innymi prowadzi skup działek budowlanych, możecie zyskać wiele korzyści. Przede wszystkim, unikacie straty czasu na poszukiwanie innych potencjalnych nabywców, co jest szczególnie ważne w przypadku, kiedy nagle pojawiają się problemy z płynnością finansową, posiadacie zadłużenie a wierzyciel zażądał pilnej jego spłaty, bądź z innego powodu zależy wam na szybkiej sprzedaży działki. Wybierając firmę ZaMieszkanie.pl możecie skorzystać z naszego doświadczenia, co z pewnością może okazać się pomocne w przypadku posiadania działki obciążonej hipoteką, zajętej przez komornika, bądź posiadającej inne problemy prawne.

Skup działek budowlanych

Nasza forma zajmująca się skupem działek budowlanych na terenie Krakowa i okolic. Choć w ostatnim czasie staramy się nawiązywać współpracę z klientami w całym kraju. Oferujemy wiele korzyści dla osób chcących nawiązać z nami współpracę. Jeśli zależy wam na czasie a przy tym dbacie o własną prywatność, nie chcąc aby o waszych kłopotach przypadkiem dowiedzieli się sąsiedzi to kontaktując się z nami otrzymujecie pełną dyskrecję i profesjonalne podejście.

Jeśli interesuje cię skup działek budowlanych, to będąc na naszej stronie ZaMieszkanie.pl powinieneś przejść do zakładki „Zgłoś nieruchomość”, następnie wybrać interesującą cię nieruchomość, wypełnić wszystkie wymagane pola i kliknąć „wyślij”.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skup działek budowlanych Kraków.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737