Zamiana mieszkań

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Małopolski – zamiana mieszkań prowadzona jest na wiele sposobów.

zamiana mieszkan

Z oferowanych przez naszą firmę usług jakimi jest między innymi  zamiana mieszkań Kraków, mogą skorzystać osoby będące właścicielami nieruchomości na terenie miasta, ale i sąsiednich miejscowości. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które z różnych przyczyn chcą zmienić swoje obecne mieszkanie. Są to bardzo często sytuacje, w których rodzina się powiększa i dotychczasowe mieszkanie jest już za małe. To również dość często osoby starsze i samotne, które nie mają już potrzeby ponoszenia wysokich kosztów kilkupokojowego mieszkania.

Zdarza się również, że naszymi klientami są osoby mające problemy finansowe, często powstałe przez tzw. chwilówki, kredyty, zaległości mieszkaniowe, bądź wynikłe z innych nieuregulowanych świadczeń pieniężnych. W przypadku tych osób wielokrotnie okazuje się, że jedynym sposobem na wyjście z kłopotów finansowych jest zamiana mieszkania lub sprzedaż. Posiadając większe mieszkanie zawsze można zamienić je na mniejsze, a nadpłatę przeznaczyć na spłatę długów. Dzięki temu można wyjść z długów.

Bez względu na to jaki jest powód zamiany mieszkania ze swojej strony gwarantujemy szerokie wsparcie, pomoc prawną i dyskrecję.

Zamiana mieszkań Kraków

Sam proces składa się z kilku etapów:
● spotkanie z osobą zainteresowaną zamianą swojego mieszkania
● ustalenie dokładnych preferencji dotyczących nowego mieszkania
● przedstawienie oferty mieszkania na zamianę z naszej bazy, bądź poszukiwanie innego spełniającego wymogi i oczekiwania
● przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej do przeprowadzenia transakcji notarialnej
● dopełnienie wszystkich formalności na każdym etapie, tak aby transakcja przebiegła bezpiecznie, szybko i sprawnie

Chcąc poznać więcej szczegółów, czym dokładnie jest zamiana mieszkań Kraków skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas wiadomość.

Aby zamiana mieszkania mogła dojść do skutku potrzebne jest skompletowanie niezbędnych dokumentów, w zależności od formy mieszkania może to być:
● potwierdzenie nabycia mieszkania (m.in.: akt notarialny, przydział, wykup)
● zaświadczenie o stanie zadłużenia z odpowiedniej instytucji (m.in.: bank, komornik) – tylko w przypadku osób mających zobowiązania finansowe
● zaświadczenie ze Spółdzielni o przysługującym prawie do lokalu (jeżeli mieszkanie jest spółdzielcze)
● zaświadczenie ze Spółdzielnia, bądź Wspólnoty o wysokości czynszu, aktualnych zaległościach lub ich braku
● zaświadczenie z Urzędu Miasta o ilości lub braku osób zameldowanych

Zamiana mieszkań Kraków

Pragniemy zaznaczyć, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, bo Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego załatwimy wszystkie formalności – jedynym Państwa zadaniem będzie wybranie odpowiedniego mieszkania.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737