Skup gruntów rolnych

Prowadzimy skup gruntów rolnych, głownie na terenie województwa małopolskiego.

skup gruntów rolnych

Oferujemy szybką i klarowną transakcję z uwzględnieniem konkurencyjnej ceny. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą natychmiast sprzedać swoje grunty. Jak również do tych, którzy obawiają się trudności ze sprzedażą i wolą powierzyć to profesjonalistą.

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa jeśli:
● chcecie sprzedać grunty rolne w Krakowie lub jego okolicach
● zgadzacie się Państwo na cenę do 80% wartości rynkowej nieruchomości

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, nasi agenci służą fachową poradą i wsparciem na każdym z etapów transakcji. Omawiamy wszelkie formalności i pomagamy w ich załatwieniu.
Wykupimy od Państwa grunty rolne znajdujące się w Krakowie lub jego okolicach między innymi w Wieliczce czy Skawinie. Skupujemy także grunty w trakcie postępowania spadkowego, komorniczego, z niestabilną sytuacją prawną.

Skup gruntów rolnych Kraków

Etapy transakcji:
1) Zgłoszenie przez Państwa informacji o chęci sprzedaży gruntów rolnych
2) Wycena gruntów, zależna między innymi od ich lokalizacji czy stanu prawnego
3) Akceptacja ceny gruntów, jaką Państwu zaproponowaliśmy
4) Podpisanie, przez Państwa, umowy sprzedaży u notariusza
5) Wypłata gotówki do ręki lub przelewem na konto bankowe

Wiemy jak kłopotliwa potrafi być sprzedaż gruntów rolnych szczególnie gdy goni nas czas. Trzeba sprzedać nieruchomość i pobrać za nią pieniądze, by spłacić długi, bądź zainwestować. Czasami dostajemy grunty rolne w spadku i wtedy też nasza oferta jest jak najbardziej odpowiednia. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, gwarantujemy szybką realizację transakcji i pełną dyskrecję. Szczególnym atutem jest to, że zaraz po podpisaniu aktu notarialnego wypłacamy Państwu gotówkę. Rozliczamy się także poprzez przelew na konto klienta.

Skup gruntów rolnych Kraków

Dzięki nam:
● nie muszą Państwo wielokrotnie zamieszczać ogłoszeń sprzedaży gruntów i pokazywać ich potencjalnym klientom. Nam wystarczy raz pokazać nieruchomość i do 24 godzin podajemy proponowaną cenę za wykup gruntów
● nie muszą Państwo znać się na przepisach prawa. My doskonale orientujemy się w formalnościach związanych z wykupem gruntów rolnych
● na wszystkie ewentualne pytania dotyczące Państwa gruntów odpowiemy na bieżąco, jest to usługa bezpłatna
● transakcję przeprowadzamy możliwie jak najszybciej, a gotówkę wręczamy Państwu już nawet zaraz po podpisaniu aktu notarialnego

Skup gruntów rolnych to usługa polegająca na szybkim odkupie działek rolnych od ich właścicieli. W przypadku takiej transakcji należy pamiętać o tym, że proces ten nie jest łatwy i wymaga przygotowania, wiedzy oraz pozyskania wymaganych dokumentów. Należy dokładnie zbadać nieruchomość, a także spełnić wiele formalności prawnych. Podejście do takiej transakcji wymaga brania pod uwagę wielu czynników, takich jak przepisy prawa budowlanego, a nawet różnice zdań pomiędzy współwłaścicielami. Nasza oferta obejmuje skup gruntów rolnych za gotówkę w całej Polsce, bez względu na klasę ziemi, powierzchnię działek. Zapewnia dyskrecję, profesjonalne podejście, bezpieczeństwo i szybkość zamknięcia transakcji.

Warto zauważyć, że w obecnych czasach ceny działek rolnych mogą być różne, to należy pamiętać, iż należą one do jednych z najtańszych nieruchomości w Polsce. Niemniej jednak, sprzedaż takiej działki może być czasochłonnym i trudnym procesem. W przypadku skupu gruntów rolnych, wartości wyceny uzależnione są od różnych czynników, takich jak położenie działki, jej kształt, klasa gruntu, dostępność mediów, ułożenie terenu, wady prawne i wiele innych. Sprzedaż gruntów rolnych podobnie jak innych nieruchomości niesie za sobą korzyści finansowe dla sprzedającego. Dlatego jeśli masz problem z szybką i sprawną sprzedażą swojej działki, skontaktuj się z nami – prowadzimy skup gruntów rolnych na terenie całego kraju.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skup gruntów rolnych Kraków.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737