Renta hipoteczna

Nasza firma oferuje rentę w zamian za przekazanie nieruchomości – jest to, tak zwana renta hipoteczna.

renta hipoteczna

To comiesięczne świadczenie w kwocie nawet do 1000 zł, wypłacane aż do śmierci właściciela nieruchomości. Oznacza to, że w każdym miesiącu dostaną Państwo zastrzyk dodatkowej gotówki. Poza tym nic się w Państwa życiu nie zmieni, nieruchomość przejmiemy dopiero po Państwa śmierci.

Oferta jest skierowana właśnie do Państwa jeśli:
● mają Państwo ukończone 65 lat
● posiadają Państwo prawo własności do nieruchomości
● nieruchomość zlokalizowana jest na terytorium Polski

Jeśli spełniają Państwo wymienione wyżej kryteria, to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest renta dożywotnia. Jest ona skierowana do osób, które chcą otrzymać dodatkowe pieniądze z nieruchomości do swojej emerytury lub renty. Sprzedaż lub wynajem mieszkania czy domu wiąże się z koniecznością wyprowadzki, pilnowania płatności i zajmowania się formalnościami. Natomiast dożywotnie świadczenie pieniężne jest usługą, która pozwala na osiągnięcie dochodów z nieruchomości. Nie ma tutaj mowy o konieczności opuszczania tego mieszkania czy domu, świadczenie bez problemu wypłacane jest co miesiąc.

Renta hipoteczna

Procedury zawarcia umowy o rentę dożywotnią:
1) umówienie się na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy
2) wycena nieruchomości i obliczenie wysokości renty dożywotniej
3) akceptacja przez klienta warunków umowy
4) podpisanie u notariusza umowy na dożywotnie świadczenie pieniężne

Podpisując z nami umowę zyskują Państwo:
● stabilność otrzymywania pieniędzy ze stałego źródła
● pewność, że zajmiemy się za Państwa wszystkim od samego początku
● poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ponieważ mają Państwo gwarancję, że przekazywana nieruchomość będzie do Państwa dyspozycji, aż do śmierci.

Renta hipoteczna Kraków i inne miasta

Seniorzy poszukują dodatkowych źródeł dochodu zwłaszcza w dobie bardzo niskich świadczeń emerytalnych i rentowych. Banki niechętnie udzielają pożyczek osobom w podeszłym wieku, a kredyty w większości trzeba spłacić do 70 roku życia. Oferowana przez nas renta hipoteczna jest propozycjom prostą i klarowną – oferujemy dodatkowe pieniądze na Państwa wydatki. Renta dożywotnia jest co raz bardziej popularnym rozwiązaniem, wśród naszych klientów.

Renta hipoteczna to swego rodzaju forma zabezpieczenia finansowego dla osób starszych, które zmagają się z rosnącymi kosztami życia. W Polsce jest to produkt dostępny od około 2005 roku. Renta hipoteczna pozwala na otrzymywanie regularnych świadczeń pieniężnych, w zamian za przekazanie praw własności do nieruchomości na osobę, która następnie będzie wypłacać regularną rentę seniorowi. Renta hipoteczna jest umowa zawierana pomiędzy osobą starszą, która jest właścicielem nieruchomości, a inną osobą lub instytucją, która będzie wypłacać rentę. Dzięki temu starsze osoby mogą pozostać w mieszkaniu do końca swoich dni, jednocześnie mogąc cieszyć się lepszym standardem życia i nie muszą już martwić się o środki na bieżące potrzeby.

Renta hipoteczna

W Polsce, w przeciwieństwie do krajów zachodnich, renta hipoteczna jest jedynym produktem tego typu, który jest obecnie dostępny na rynku dla poprawy życia seniorów. Kredyt hipoteczny, który jest produktem konkurencyjnym dla renty hipotecznej, lecz nadal jest traktowany po macoszemu. Warto zaznaczyć, że renta hipoteczna ma wiele zalet, takich jak możliwość uzyskania stałych dochodów w późniejszym okresie życia, a także brak konieczności opuszczania swojego mieszkania (możliwość zamieszkiwania go do śmierci).

W obecnej sytuacji, gdy podstawowe koszty takie jak jedzenie, prąd, gaz, czy woda drastycznie rosną, decyzja o wyborze renty hipotecznej może być bardzo korzystna. Dzięki stałym wypłatom pieniężnym można zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe i niezależność.

Renta hipoteczna to dobry sposób na poprawę sytuacji finansowej dla osób starszych, które mają nieruchomość na własność i potrzebują stałych środków na bieżące potrzeby. Dzięki temu produktowi można zapewnić sobie lepszy standard życia, bez obaw o środki na godne życie. Jest to niewątpliwie jedno z najlepszych rozwiązań dla seniorów, jednak przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z renty hipotecznej warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i dogłębnie się zastanowić.

Renta hipoteczna Kraków i inne miasta

Oto kilka pozytywnych aspektów skorzystania przez seniora z renty hipotecznej:
– senior uzyskuje stałe, comiesięczne świadczenia pieniężne, które może przeznaczyć na dowolny cle
– senior nie traci prawa do zamieszkiwania swojej nieruchomości,
– osoby starsze zyskują większą niezależność finansową i nie muszą polegać na pomocy rodziny czy państwa, która w ostatnim czasie coraz bardziej zapomina o seniorze,
– przy zawarciu renty hipotecznej nie trzeba wypełniać skomplikowanych formalności ani przedstawiać wielu dokumentów.

Podsumowując renta hipoteczna to usługa dedykowana dla seniorów, którzy chcą zwiększyć swój dochód na emeryturze. W celu uzyskania dokładnej wyceny i orientacyjnej wysokości świadczenia, warto skontaktować się z ZaMieszkanie.pl , która oferuje takie rozwiązanie. Renta hipoteczna może być opłacalna dla seniorów, którzy chcą uzyskać comiesięczny dodatek do emerytury lub renty do końca życia. Warto jednak pamiętać, że decyzja o skorzystaniu z takiej usługi powinna być podjęta indywidualnie, biorąc pod uwagę własną sytuację finansową i potrzeby. Firma ZaMieszkanie.pl oferująca rentę dożywotnią przeprowadzi wycenę nieruchomości i obliczy wysokość świadczenia oraz przedstawi warunki umowy. Skorzystanie z takiej usług może być korzystnym rozwiązaniem dla seniora, ponieważ pozwala na zabezpieczenie jego przyszłych potrzeb finansowych, szczególnie w przypadku, gdy nie ma on innych źródeł dochodu lub otrzymuje niską emeryturę lub rentę. Często zdarza się, że osoba starsza musi radzić sobie sama, nie mając żadnej pomocy czy wsparcia ze strony rodziny. Skorzystanie z takiej formy finansowania pozwala na zabezpieczenie przyszłych potrzeb finansowych seniora, szczególnie w przypadku, gdy nie ma on innych źródeł dochodu lub są one bardzo niskie i nie pozwalają na normalne, godne życie.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie renty dożywotniej.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737