Skup nieruchomości

Nasz firma ZaMieszkanie.pl prowadzi skup nieruchomości zlokalizowanych na terenie Krakowa i jego okolic.

skup nieruchomości

W zakresie naszych działań znajduje się także oddłużanie nieruchomości oraz udzielanie renty hipotecznej. Wszelkie sprawy załatwiamy bardzo szybko i dyskretnie. Wyznajemy prostą zasadę – szanujemy siebie i Klienta!

Będąc zainteresowanym zagadnieniem skup nieruchomości Kraków możesz do nas zadzwonić, postaramy się wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Skup nieruchomości Kraków:

Skup mieszkań

Skupujemy mieszkania znajdujące się w Krakowie, z uregulowaną jak i nieuregulowaną sytuacją prawną (zadłużone, zajęte przez komornika, z obciążoną hipoteką).
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: skup mieszkań Kraków i okolice

Skup lokali użytkowych

Jesteśmy zainteresowani lokalami znajdującymi się na terenie Krakowa, również tych o nieuregulowanej sytuacji prawnej. Wykupujemy między innymi pomieszczenia biurowe, gabinety, lokale sklepowe, lokale produkcyjne, magazyny
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: skup lokali użytkowych Kraków i okolice

Skup domów

Kupujemy domy z Krakowa i jego okolic, mające uregulowaną jak i nieuregulowana sytuację prawną. Mogą być zadłużone, zajęte przez komornika, z obciążoną hipoteką.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: skup domów Kraków i okolice

Skup działek budowlanych

Skupujemy działki o minimalnej powierzchni 20 Ar z Krakowa i okolic, zarówno z dobrą jak i trudną sytuacją prawną.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: skup działek budowlanych Kraków i okolice

Skup gruntów rolnych

Obiektem naszego zainteresowania są grunty zlokalizowane w Krakowie i jego okolicach. Skupujemy także grunty, które są przedmiotem postępowania spadkowego, komorniczego i o innej sytuacji prawnej.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: skup gruntów rolnych Kraków i okolice

Oddłużanie nieruchomości

Zajmujemy się oddłużaniem nieruchomości znajdujących się na terenie Krakowa i jego okolic. Oddłużamy nieruchomości zadłużone przez nieopłacany czynsz, raty kredytu hipotecznego czy pożyczkę. Również te będące w trakcie egzekucji komorniczej oraz te których zadłużenie jest większe niż ich wartość.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: oddłużanie nieruchomości Kraków i okolice

Renta hipoteczna / odwrócona hipoteka

Oferujemy wypłacanie dożywotniej renty hipotecznej (zwanej również odwróconą hipoteką) w zamian za przekazanie prawa do nieruchomości znajdującej się na terenie Krakowa lub jego okolic.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce: renta hipoteczna Kraków i okolice

Oferta mająca na celu skup nieruchomości Kraków oferowany przez naszą firmę jest bardzo szeroka. W związku z tym liczymy, że każdy zainteresowany zdecyduje się na kontakt z nami do czego serdecznie zachęcamy.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737