O nas

Witamy w zakładce O nas – poniżej kilka informacji o naszej firmie.

O nas - ZaMieszkanie

Zajmujemy się przede wszystkim oddłużaniem nieruchomości, zamianą mieszkań i ich skupem na terenie Krakowa. Prowadzimy również kompleksową usługę związaną regulowaniem stanów prawnych nieruchomości. W naszym zainteresowaniu znajdują się również działki budowlane i grunty rolne usytuowane w Krakowie i bliskiej okolicy.

ZaMieszkanie.pl

Dobrze znamy krakowski rynek nieruchomości, dlatego jesteśmy w stanie szybko podjąć strategiczne decyzję dotyczące nieruchomości. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Nauczeni doświadczeniem potrafimy doskonale doradzić i pomóc podjąć odpowiednią decyzję, również w sytuacjach trudnych. Kiedy np. lokal jest zadłużony z tytułu zaległości w postaci czynszu, kredytu, pożyczki, hipoteki a nawet licytacji komorniczej. Nie są one dla nas nowością. Wielokrotnie prowadziliśmy takie sprawy i kończyły się one pozytywnie dla osób, które zgłosiły się do nas. Wiedza i kilkuletnie doświadczenie sprawia, że nie są one dla nas już dużym wyzwaniem.

Świadczone przez nas usługi:
– oddłużanie nieruchomości prywatnych i komunalnych
– zamiana mieszkań na mniejsze lub większe
– skup mieszkań o dowolnym stanie prawnym i formie własności
– regulowanie stanów prawnych nieruchomości
– wykup działek budowlanych i gruntów rolnych
– przywracanie umowy najmu mieszkańcom komunalnym
– załatwianie spraw na etapie egzekucji komorniczej i licytacji nieruchomości
– obsługę prawną i kontakt z wierzycielami
– postępowania spadkowe
– sprawdzone metody załatwiania spraw

Jeżeli potrzebują Państwo jakiejkolwiek porady przy oddłużaniu mieszkań, ich zamianie, bądź innej pomocy związanej z nieruchomościami zapraszamy do kontaktu. Zespół naszych ekspertów fachowo i bezpłatnie doradzi Państwu oraz pomoże w bezstresowym przejściu przez wszystkie etapy i rozwiązaniu problemu.

Nasza firma to nie tylko pomoc w rozwiązywaniu problemów innych ludzi – to również Ci ludzie. Dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny – rozmawiamy z nim i obsługujemy go tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni! Rozumiemy, że często są to sytuacje, trudne, smutne, zawiłe a nawet krępujące – dlatego gwarantujemy szczerą rozmowę i pełną dyskrecję!

Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą firmą.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737