Skup lokali użytkowych

Oferujemy Państwu skup lokali użytkowych pochodzących z rynku pierwotnego i wtórnego.

Skup lokali użytkowych

Szybką realizację transakcji i kompleksową obsługę związanych z tym formalności.

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa jeśli:
● chcecie sprzedać lokal użytkowy zlokalizowany w Krakowie
● zgadzacie się Państwo na cenę do 80% wartości rynkowej nieruchomości

Gdy spełniacie Państwo wyżej wymienione kryteria serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi agenci chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące skupu lokali użytkowych. Dopełnią wszelkich formalności i doradzą podczas wszystkich etapów transakcji.

Nasza firma ZaMieszkanie.pl jest zainteresowana skupem lokali użytkowych znajdujących się na terenie Krakowa. Skupujemy między innymi pomieszczenia biurowe, gabinety, lokale sklepowe, lokale produkcyjne, magazyny. Skupujemy również lokale z nieuregulowaną sytuacją prawną.

Skup lokali użytkowych Kraków

Etapy transakcji:
1) Zgłoszenie przez Państwa informacji o chęci sprzedaży lokalu.
2) Wycena lokalu, zależna między innymi od jego lokalizacji, stanu prawnego czy stanu technicznego.
3) Akceptacja ceny lokalu, jaką Państwu zaproponowaliśmy.
4) Podpisanie, przez Państwa, umowy sprzedaży u notariusza.
5) Wypłata gotówki do ręki lub przelewem na konto bankowe.

Na pierwszym spotkaniu warto znać numer Księgi wieczystej oraz zabrać ze sobą akt własności lokalu. Te informacje znacznie przyspieszą realizację transakcji.

Doskonale orientujemy się w krakowskim rynku nieruchomości, dlatego wiemy jak trudno jest sprzedać lokal użytkowy. Staje się to większym wyzwaniem jeśli chodzi o sprzedaż lokalu z zadłużeniem czy zajęciem komorniczym. Nasza firma skupuje również i takie nieruchomości w Krakowie, oferując konkurencyjne ceny oraz szybką transakcję. Nasi klienci są zadowoleni z jakości obsługi i niezawodności.

Skup lokali użytkowych Kraków

Dzięki nam:
● nie muszą Państwo wielokrotnie prezentować lokalu, potencjalnym klientom. Nam wystarczy raz pokazać lokal i do 24 godzin podajemy proponowaną cenę za wykup lokalu użytkowego
● nie muszą Państwo znać się na przepisach, bo to my doskonale orientujemy się w formalnościach związanych z wykupem lokali
● na wszystkie ewentualne pytania dotyczące Państwa lokalu odpowiemy na bieżąco, jest to usługa bezpłatna
● transakcję przeprowadzamy możliwie jak najszybciej, a gotówkę wręczamy Państwu już nawet zaraz po podpisaniu aktu notarialnego

Skup lokali użytkowych jest usługą, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość, nie chcą lub nie mają czasu na poszukiwanie kupca na własną rękę.

To szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Bardzo często skupującym nieruchomość jest firma, proces sprzedaży odbywa się szybko i bezpiecznie. Nie trzeba czekać na znalezienie kupca, ani nie trzeba się obawiać, że sprzedaż nie dojdzie do skutku, bo kupujący może nie otrzymać kredytu. Dodatkowo, firma skupująca zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy.

Skup lokali użytkowych prowadzony przez wyspecjalizowaną firmę to gwarancja szybkiej wyceny, ekspresowej transakcji i od razu wypłaconych pieniędzy. Firma skupująca lokale użytkowe posiada specjalistów, którzy znają rynek nieruchomości i wiedzą na co zwrócić uwagę aby cały proces był bezpieczny. Dzięki temu, sprzedający otrzymuje pieniądze od razu po transakcji, nie muszą się martwić całym procesem.

Warto pamiętać, że istnieje również możliwość sprzedaży nieruchomości w złym stanie technicznym. Firma oferująca skup lokali użytkowych często nie wymagają, aby nieruchomość była w idealnym stanie technicznym, posiadała różne świadectwa czy certyfikaty, co jest szczególnie ważne dla prywatnych kupujących. Firma czasem nie oczekuje takich dokumentów, na pozyskanie których sprzedający może nie mieć czasu lub po prostu środków.

Skup lokali użytkowych

Podsumowując, skup lokali użytkowych czy też innych nieruchomości, to usługa, która posiada wiele pozytywnych aspektów. Szybkość i bezpieczeństwo transakcji oraz możliwość sprzedaży nieruchomości w złym stanie technicznym to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania. Warto jednak aby przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług takiej firmy, dokładnie zapoznać się z jej ofertą.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skup lokali użytkowych Kraków.

Zgłoś swoją nieruchomość

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737