Wykup mieszkań Kraków

Wykup mieszkań Kraków

Wystawiłeś swoje mieszkanie na sprzedaż kilka miesięcy temu i nadal nie znalazłeś klienta, czy może twoje mieszkanie zajął komornik? Możesz rozwiązać ten problem, sprzedając mieszkanie z wykup mieszkań Kraków.

Mieszkania na rynku wtórnym często wymagają gruntownych remontów. Zdarza się, że nie przynależą do nich miejsca parkingowe. Jednocześnie deweloperzy coraz częściej biorą pod uwagę nie tylko budynki w swoich projektach, ale także całą infrastrukturę wokół nich. Oznacza to, że ich oferty cieszą się dużo większym zainteresowaniem.

Wykup mieszkań Kraków

Czas i pieniądze to dwa czynniki, które odgrywają ważną rolę przy sprzedaży nieruchomości. Sprzedając nieruchomość z wykup mieszkań Kraków, potencjalni klienci otrzymują kompromis między ceną nieruchomości a terminem sprzedaży. Realizujemy wykup mieszkań Kraków bezpośrednio od klienta, od małych kawalerek po mieszkania w kamienicach i apartamenty. Jeśli masz mieszkanie na sprzedaż, skontaktuj się z nami telefonicznie. Przez wykup mieszkań Kraków nabywamy mieszkania zadłużone, przeznaczone do generalnego remontu, w stanie surowym, w stanie deweloperskim oraz z różnego rodzaju problemami w Krakowie i okolicach. Większość wykupowanych przez nas mieszkań nadaje się przede wszystkim do remontu. Nie boimy się również skomplikowanych sytuacji prawnych.

Jeżeli przeraża Cię biurokracja związana ze sprzedażą mieszkania, kompletowanie dokumentów, tracenie czasu na wizyty w sądach czy spotkania u notariusza oraz towarzyszące temu koszty wykup mieszkań Kraków to najlepsze rozwiązanie. Jeśli sprzedajesz nam swoje mieszkanie, nie masz się czym martwić. Zajmujemy się wszystkim związanym z formalnymi aspektami transakcji. Oczywiście będziesz musiał dostarczyć niezbędne dokumenty, takie jak akt notarialny, księga wieczysta, numer księgi wieczystej itp., ale poinformujemy Cię dokładnie o wszystkim, czego potrzebujesz.

Wykup mieszkań Kraków

Być może słyszałeś o tym, ale jeśli nie, pamiętaj, możesz również sprzedać nieruchomość zadłużoną. Część kwoty otrzymanej ze sprzedaży zostanie automatycznie wykorzystana na spłatę zadłużenia, natomiast pozostała część trafi do Twojej kieszeni. To wygodny i bezpieczny sposób na wyjście z cyklu kredytów, chwilówek i innych długów.

Klienci wybierają wykup mieszkań Kraków, bowiem jesteśmy otwarci na mieszkania w złym stanie technicznym, często nieremontowane od dziesięcioleci. To właśnie nasza otwartość na nieruchomości w złym stanie przyciąga wielu naszych klientów do szybkiej sprzedaży gotówkowej. Mało jest chętnych na tego typu mieszkania z obawy o wysokie koszty remontu. Może to spowodować, że sprzedający będzie obniżał cenę, aż ktoś w końcu kupi mieszkanie.

Wykup mieszkań Kraków

W naszym kraju coraz większą popularnością cieszy się szybka sprzedaż mieszkania firmie kupującej nieruchomości. To często ostatnia deska ratunku dla zadłużonych i najwygodniejsza opcja na szybką, bezproblemową sprzedaż dla osób ceniących swój czas. Obecnie staje się coraz bardziej popularny w Polsce i codziennie otrzymujemy wiele zapytań zainteresowanych sprzedażą mieszkań. Wykup mieszkań Kraków obejmuje np. zakup mieszkania w ciągu kilku dni i przelew ustalonej gotówki na konto sprzedającego. Jest to uproszczona procedura, zwłaszcza w porównaniu do czynności pomiędzy klientem a np. zwykłą agencją nieruchomości. Dodatkowo ten rodzaj zakupu jest otwarty na różnego rodzaju nieruchomości o różnych wymaganiach technicznych i statusie prawnym.

Istnieje kilka kluczowych zalet, które sprawiają, że sprzedaż mieszkań jest opłacalna.

Uproszczenie całej procedury – zamiast miesięcy żmudnych negocjacji cen mieszkań, wartości nieruchomości ustalane są w przeciągu kilku dni, a następnie przedstawiane są konkretne propozycje sprzedającemu. Pozwala to od razu przejść do sfinalizowania transakcji, a nawet dokończyć ją w ciągu tygodnia.

Wykup mieszkań Kraków

Pomoc przy kompletowaniu dokumentacji – tworzenie całej niezbędnej dokumentacji jest zwykle bardzo trudnym zadaniem. Ponownie, profesjonalny pośrednik handlu nieruchomościami może pomóc.

Możliwość zbytu mieszkania zadłużonego – nawet jeśli sprzedający posiada hipotekę na mieszkaniu, możemy je z powodzeniem sprzedać. Większość pieniędzy zostanie przeznaczona na spłatę zadłużenia, ale resztę środków można przeznaczyć na wybór lepszych lokalizacji i inne wydatki.
Nie ma konieczności remontu – kupując nieruchomość, kupujesz również niedokończone mieszkanie. Ma to wpływ na cenę, którą otrzymasz, ale tak naprawdę nie musisz sam zajmować się tym problemem. Wielu sprzedawców już zdało sobie sprawę, że remont może się nie opłacać przy sprzedaży mieszkania.

Natychmiastowa wypłata gotówki – przelewy są wykonywane podczas wizyty notariusza, więc sprzedawca natychmiast otrzymuje pełną kwotę.

Wykup mieszkań Kraków

Abyś mógł sprzedać nam swoje mieszkanie, musisz przygotować niezbędne dokumenty: tytuł własności, numer księgi wieczystej, dodatkowe zdjęcia.
W wykup mieszkań Kraków jesteśmy grupą ludzi stosujących proste i przejrzyste zasady. Zależy nam na tym, aby transakcja była jak najbardziej opłacalna dla sprzedającego, czyli Ciebie oraz dla nas. Interesują nas oferty od osób prywatnych i firm z Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

***

Przeczytaj także:

Regulowanie stanów prawnych – Mimo rozpowszechnienia ksiąg wieczystych nadal istnieje wiele nieruchomości, których stan prawny nie został do dnia dzisiejszego uregulowany. Z różnych powodów na rynku nieruchomości można znaleźć nieruchomości bez księgi wieczystej. Zazwyczaj nieruchomości te były sprzedawane na podstawie odręcznie napisanej umowy sprzedaży lub przekazywane członkom rodziny w formie darowizny, bez sporządzania aktu notarialnego przenoszącego własność na nabywcę lub obdarowanego. Przepisy kodeksu cywilnego określają, że umowa zawarta w formie innej niż akt notarialny jest w świetle obecnie obowiązujących przepisów, nieważna. [Czytaj więcej…]

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Przejdź do formularza+48 737 538 737

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *